​​​​​​​דפי עבודה לכיתה א - מערכי שיעור

לגילאי גן חובה וכיתה א - לימוד קריאה חוויתי


אותיות א ב בצירופים, במילים מנוקדות ובציורים

דפי העבודה לגילאי גן חובה ותחילת כיתה א  כוללים לימוד של כל אות ואות - צורתה והגייתה, הן בצליל והן כתנועה (צירוף אות + סימן ניקוד), כל אות נלמדת במקביל לשני צירופים שונים, בליווי ציורים ומילים שונות. 

כל אות מותאמת לצירוף פותח אסוציאטיבי לשם האות עצמה, כגון לימוד האות ג (גימל) מלווה בצירוף פותח גִי למילה בעלת משמעות - גיטרה


סיכומי ביניים

על כל חמש אותיות נלמדות יש סיכום ידע - מעין אבחון קל על  האותיות, צירופים, מילים שנלמדו בדפי העבודה, עד לסיום הקניית כל האותיות. כאמור במקביל לאותיות נלמדים גם זוגות של צירופים. כגון  אָ  ו- אִי   בֶּ   ו-בָּ מתוך מילים וכן הלאה.


מערכי שיעור

כמו כן, קיימים מערכי שיעור ל-אותיות סופיות- כל אות סופית בנפרד, ל-שווא – התייחסות למילים בהן השווא בראש ובאמצע מילה, ל-ב דגושה וב רפוייה, ההבדלים בהמחשות שונות, ל-ש שמאלית וש ימנית ההבדלים בהמחשות שונות, ל-אותיות בשווא באמצע וסוף מילה, מערכי שיעורי לקריאת משפטים קצרים, אותיות סופיות, סיפורים קצרצרים ועוד
דוגמת תכנים
 דפי עבודה עם ערכת קריאה
מכלול מערכי השיעור / התכנים הדיגיטליים
להדפסה ולעבודה מיידית עם ילדכם

 במחיר מיוחד של 120 ש"ח

ערכת לימוד הקריאה ודפי עבודה

התכנים הדיגיטליים של צורה צבע וצליל, הם למעשה דפי עבודה להדפסה, על מגוון מערכי שיעור ללימוד ראשית הקריאה. מותאם  לגילאי גן חובה וכיתה א'. כל מערך שיעור מכיל בממוצע כ- 7 עמודים, לפי הצורך הנדרש, כולל עמוד הנחייה למלווה.

​​​​מלבד מערכת הכלים של קל ניקוד, הספר, הפוסטר ועוד - הכלולים בערכת לימוד הקריאה מערכי שיעור לגילאי גן חובה וכיתה א – מאפשרים תרגולי כתיבה של החומרים הנלמדים: לימוד ופענוח סימני הניקוד, כתיבת אותיות בתנועות, מילים ומשפטים קצרים עד לקריאה רציפה.
מכלול מערכי השיעור / התכנים הדיגיטליים
להדפסה ולעבודה מיידית עם ילדכם

 במחיר מיוחד של 120 ש"ח
ולמזמיני ערכת לימוד הקריאה
הטבה מיוחדת: מערכי השיעור
במתנה
למזמיני ערכת לימוד הקריאה
להזמנת ערכת לימוד הקריאה
+ 55 מערכי שיעור לחצו כאן 
הזמנת תכנים/דפי עבודה  -  כל הזמנה מכילה בין 7 ל- 9 תכנים/קבצים 
דפי העבודה בגודל A4 ונשלחים לתיבת המייל בפורמט PDF
פרטים נוספים: צופיה איכות בחינוך,  03-9095070
 
0
דף הבית